info@vitamel.com.tr 0542 642 75 85

Vitamel Horse

Vitamel Horse Üretim Teknolojisi: Düşük nem ve sadece besleyici değerdeki içerik: Vitamel At vitamin, mineral, protein, melas ve hidrolize bitkisel asit yağ karışımındaki bağıl su ve serbest oksijenlerin özel tekniklerle uzaklaştırılması ile üretilen uzun bir prosese sahiptir.
Vitamel Horse etkisi: Vitamel Horse, eklem sağlığı için iyi dengelenmiş miktarda Glukosamin HCI, MSM ve omega yağlarını içerir. Vitamel Horse ayrıca vitamin mineral ve diğer iz elementleri özellikle vitamin C Vitamin E ve selenyumu yüksek oranda içerir -ki bu maddeler sağlığın korunmasında ve bağışıklık sisteminin desteklenmesinde son derece önemlidir. Glokozamin kollejen üretimini teşvik eder ve dolayısı ile eklem fonksiyonlarını iyileştirir. MSM kolay emilen sülfür kaynağıdır ve bu sülfür kollejen metabolizmasında anahtar rol oynar. MSM ayrıca inflamasyonu düşürür ve eklemin hareket kabiliyetini artırır. Bu durum ise immun sistemin tepkisini artırır ve kan damarlarını genişleterek dolaşımı artırır. Omega 3 yağ asitleri vücut tarafından üretilemez ve dışarıdan alınmak zorundadır. Omega yağları vücuttaki yangısı düşürerek immun sistemi destekler.
Kullanma talimatı: Hayvanların ürüne kolay ulaşımı için 5 at veya 40 taylara verilmesi tavsiye edilir.
Atlar ve develer için: 150 gram/gün/baş.

Taylar ve deve buzağıları: 40 gram/gün/baş.

Hedef hayvan türü: Atlar ve develer.
Bu yemin toplam yemdeki tüketim oranı, yüksek vitamin mineral içeriğinden dolayı %1’i geçmemelidir.

Uyarılar ve Önlemler: Sadece hayvan kullanımı içindir. Uzun süre aç kalmış hayvanların önüne aniden serbest yalamaya bırakmayınız. Düşük miktarda bakır içermesinden dolayı bakıra duyarlı koyunlarda kullanılmamalıdır.

BU BİR İLAÇ DEĞİL TAMAMLAYICI YEMDİR. TEDAVİ AMACI İLE KULLANILMAZ.

Üründeki renk değişiklikleri, ürün içeriğini etkilememektedir. Ürün katı bir akışkandır. Şekil değişikliği ürün kalitesini etkilemez. Kullanım için en uygun olan son tarih ve parti numarası: ambalaj üzerinde belirtilmiştir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Serin ve kuru bir ortamda ve direk gün ışığından koruyarak depolayınız. T.C. Tarım ve Orman bakanlığı Ruhsat tarih ve nosu: 24.07.2013 tarih ve αTR-3800059